Aktivity

rainbow

Účasť na Workshope a v tanečnej súťaži v Hip-hope „Za hranicami pohybu“ v Akadémii tanca v Nitre.

Nápad maľovania tričiek vznikol spontánne na akcii Graffiti workshop v ARCHE. Graffiti umelec, Paris, deťom prezentoval fotografie tričiek, ktoré tvorí a keďže deti prejavili o podobnú tvorbu záujem, Paris súhlasil. Dohodli sme termín, Paris priniesol špeciálne farby a spolu s pomocníčkou tričká spolu s deťmi tvorili.
Deti na maľovaní graffitov participovali a Paris im dával, v priebehu kreatívnej činnosti, spätnú väzbu. Patrik Majka a Lucka si našli ku graffiti vzťah, Paris im priebežne dával rady ako svoju prácu vylepšovať. Výsledkom návštevy bolo približne 10 tričiek a hŕba papierov pokreslená graffiti motívmi. Na záver sme sa všetci spoločne odfotili a dohodli sme sa, že sa do troch týždňov opäť stretneme, ale tentokrát v ARCHE ako bezplatné graffiti kurzy s orientovaním sa hlavne na deti, ktoré majú k maľovaniu a kresleniu bližší vzťah a chcú sa zdokonalovať.

Ďakujeme :-)

Fotogaléria

Novinky

Príprava záujemcov na vykonávanie profesionálnej náhradnej starostlivosti

Príprava záujemcov na vykonávanie profesionálnej náhradnej starostlivosti

Začiatok kurzu: 17.09.2019 (utorok). Čas začiatku: 7:45       

Termín ukončenia kurzu: do troch mesiacov.

Oznam

S hlbokým smútkom a ľútosťou v srdci sa lúčime s našou kolegyňou, PaedDr. Annou Šimončíkovou.

Návšteva laser arény

Dňa 2. 11. 2018 sme spoločne s deťmi  - z 1. a 2. výchovnej skupiny - navštívili Laser game arénu v Trnave, kde sme si všetci spoločne zašportovali...

Trnavský útulok

Boli sme vyvenčiť našich štvornohých kamarátov z trnavského útulku pre opustené zvieratá a na prechádzke sme zase zažili kopu zábavy.

Prevencie

V našom detskom domove chápeme, aká dôležitá je prevencia a nácvik sociálnych
zručností, a preto organizujeme stretnutia s deťmi rôznych vekových kategórií.

Facebook DeDYoutube DeDEXO hosting