O domove

Vychovávateľ samostatnej výchovnej skupiny

Centrum pre deti a rodiny Trnava

Miesto práce
Botanická 46, Trnava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ASAP

Mzdové podmienky (brutto)
718 - 1 084,5 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno - vzdelávacia činnosť v zariadení sociálnoprávnej ochrany.

Zamestnanecké výhody, benefity

stravovacia karta, doplnkové dôchodkové sporenie, vzdelávanie v odbore, 45 dní dovolenky, osobný príplatok po skúšobnej dobe, pracovný úväzok 36,25 hodín týždenne, príplatky – so, ne, sviatok, možnosť predĺžiť pracovnú zmluvu na neurčitý čas, nový pracovný kolektív, pestrá a zaujímavá práca.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady zasielajte emailom, alebo poštou na našu adresu.
Všetky žiadosti budú posúdené a vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie.
Termín oznámi CDR Trnava uchádzačom emailom, telefonicky.

Zoznam požadovaných dokladov:
Písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru.
Kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.
Profesijný štruktúrovaný životopis.
Motivačný list.
Súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom posúdenia vhodnosti kandidáta na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou VŠ 2. stupňa - špeciálna pedagogika (etopédia), vychovávateľstvo, liečebná pedagogika, pedagogika, humanitné smery. Práca vhodná pre bývalých zamestnancov armády, polície na výsluhovom dôchodku.

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

osobná zaangažovanosť na živote CDR,
prirodzená autorita, „láskavá prísnosť“ vo výchovnom procese,
spoľahlivosť, samostatnosť, motivačné a organizačné schopnosti (riadenie výchovno - vzdelávacej činnosti cca 10 - ich klientov CDR - detí, mládeže, dospelých),
čestnosť, úprimnosť, ľudskosť, pracovitosť,
vysoká miera flexibility (schopnosť rýchleho prispôsobenia sa krízovým i novým situáciám a následne ich riešenie), empatie (výrazná schopnosť vcítiť sa do prežívania dieťaťa), prosociálnosti (správanie a konanie v záujme dieťaťa bez očakávania prospechu, vďačnosti), sociálneho cítenia (citlivé chápanie situácie, v ktorej sa klient ocitol, voľba optimálnej formy komunikácie a miery pomoci), zmyslu pre spravodlivosť,
sebaovládanie, vnútorná stabilita, trpezlivosť, ochota pravidelne supervidovať svoje výchovné postupy a zámery,
asertivita, zvládanie komunikačných stratégii (s deťmi, mládežou, dospelými, krízovými klientmi, kolegami), zvládanie záťažových situácii,
praktické myslenie, zmysel pre poriadok, pozitívny vzťah k domácim prácam, finančná gramotnosť a schopnosť efektívne hospodáriť s prideleným materiálom a finančnými prostriedkami,
zmysel pre tímovú prácu, spoluprácu, ochota pomáhať, zmysel pre spolupatričnosť v zmysle tvorivo - humanistickej koncepcie výchovy,
schopnosť rýchlej analýzy a riešenia problému,
pozitívny vzťah k pedagogickej i administratívnej činnosti, prezentačné schopnosti,
tvorivosť, iniciatíva, aktivita, estetické cítenie, angažovanosť v profesionálnom i osobnom živote,
ochota pracovať na sebe, úprimný záujem prispôsobiť svoje postupy práce potrebám emocionálne zraneného dieťaťa. Hľadáme starostlivého vychovávateľa/vychovávateľku s výraznými organizačnými schopnosťami, ktorý dokáže viesť a plnohodnotne vychovávať skupinu cca 10-tich detí (6-18 rokov). Vítaní sú u nás ľudia s rodičovským prístupom a skúsenosťami, ktorí vedia láskavo určiť jasné hranice, ktorých napĺňa starostlivosť, pedagogická práca a vedenie domácnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Martina Krchňáková
Tel.: 0915241090 - Mgr. Kukučková Martina
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Facebook DeDYoutube DeDEXO hosting